Зворотний зв'язок

Блог

Топ  5

Навіть якщо весна не тішить теплою сонячною погодою, це не привід засмучуватися. Адже вихідні можна провести весело і цікаво з Інтернетом і кабельним телебаченням від ЕВЕРЕСТ™. Знайомтеся з нашою добіркою кінокомедій на вікенд і насолоджуйтесь переглядом.

Топ  5

Вихідні — для відпочинку! І не важливо, яке дозвілля ви оберете, головне, щоб це принесло релакс і натхнення для наступного робочого тижня.

Ми ж пропонуємо подивитися хороші комедії і запастися гарним настроєм на майбутній тиждень. До вашої уваги добірка кращих комедійних кінострічок для вечірнього перегляду на вихідних.

Топ  5

Що запланували на вечори останні вихідних зими? Пропонуємо провести їх у компанії з кабельним телебаченням ЕВЕРЕСТ™. Знайомтеся з добіркою комедій на наших телеканалах та обирайте найсмішніші для гарного настрою.

Топ  5

Попереду довгий вікенд, а отже маємо більше вільного часу для улюблених справ, відпочинку і перегляду хорошого кіно. На каналах кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™ ви неодмінно знайдете чимало цікавого на будь-який вік і вподобання. Ми ж пропонуємо добірку комедій для вечірнього перегляду, щоб свята були ще приємнішими, веселішими і добрішими.

Топ  5

Останні вихідні осені потрібно провести весело і змістовно. Пропонуємо подивитися хороші комедії та добряче посміятися. Прихопіть щось смачненьке і знайомтесь із добіркою найцікавіших комедій вікенду.