Зворотний зв'язок

Блог

Топ  5

Проведіть перший вікенд 2020 року у веселій компанії персонажів комедій з нашого традиційного топ-списку. Як завжди цікаві фільми і телепрограми шукайте у щотижневій телепрограмі на сайті ЕВЕРЕСТ™.

Моя жахлива няня 2

Сб. – 4 січня – 17:45 – телеканал VIP Comedy

Моя жахлива няня 2

Комедія, 2010 рік (Великобританія, Франція, США)
Режисер: Сюзанна Вайт
В ролях: Емма Томпсон, Меггі Джилленхол, Ейса Баттерфілд, Оскар Стір
Надзвичайно зворушлива, добра і по-дитячому наївна картина. Фільм просто пронизаний неповторним англійським колоритом. Друга частина історії про няню знята за мотивами книг Крістіани Бранд. Сценаристка і виконавиця головної ролі Емма Томпсон ще вдаліше і переконливіше постає перед глядачами: глибокі діалоги, обґрунтовані конфлікти і тонкий гумор у кожній сцені.
Тепер няня Мак Фі виховує двох діток, чиї батьки пішли на фронт і матерям довелося взяти на себе весь тягар забезпечення родини. Няня знаходить будь-які засоби, навіть магічні, щоб виховати дітей добрими і щирими: згодиться і живий слон, і збірна ферми з синхронного плавання.

Чого хоче Джульєтта

Сб. – 4 січня – 19:25 – телеканал Еврокино

Чого хоче Джульєтта

Комедія, 2017 рік (Франція, Бельгія)
Режисер: Ерік Лавен
В ролях: Александра Ламі, Арно Дюкре, Джеймі Бамбер
Джульєтта − дуже приваблива і розумна жінка, але їй з самого дитинства важко робити вибір. Щойно доводиться приймати важливе рішення, вона буквально починає втрачати контроль і не знає, як вчинити. Джульєтта завжди змушена просити про допомогу і пораду рідних і близьких, навіть обираючи страву у ресторані чи сукню на вечір. Жінці вже 40, а вона досі не навчилася брати відповідальність на себе і самостійно щось вирішувати. Влаштувати сімейне життя вона також не здатна самостійно. Кого обрати з поміж двох чарівних залицяльників: Етьєна чи Пола? Доля вміє пожартувати над людьми, підносячи їм саме те випробування, якого вони найбільше бояться. Але Джульєтта має прийняти це рішення самостійно...

Блондинка у законі 2

Сб. – 4 січня – 23:30 – телеканал Sony Channel

Блондинка у законі 2

Комедія, 2003 рік (США)
Режисер: Чарльз Херман-Вермфельд
В ролях: Різ Візерспун, Саллі Філд, Реджина Кінг
Геть стереотипи! Адже яскраві блондинки не поступаються розумом і винахідливістю розкішним брюнеткам. Це вкотре доводить епатажна красуня Еллі Вудс. У першій частині вона підкорила Гарвард, а тепер стала успішним юристом у великій компанії. Вдалу кар'єру дівчина поєднує з підготовкою до весілля. Випадково вона дізнається, що клієнти її компанії, що працюють в косметичній промисловості, ставлять досліди на тваринах. Еллі не допустить такого! Сповнена оптимізму і планів вона відправляється до Вашингтона, щоб заявити про проблему привселюдно...

1 + 1

Нд. – 5 січня – 21:05 – телеканал Еврокино

1 + 1

Комедія, 2011 рік (Франція)
Режисер: Олів'є Накаш, Ерік Толедано
В ролях: Франсуа Клюзе, Омар Сі, Анн Ле Ні
Історія про двох чоловіків: багатого аристократа, що через катастрофу прикований до візка, і його помічника. Дрісс, здається, зовсім не підходить на посаду помічника. Він щойно вийшов з в'язниці і, щоб отримувати допомогу по безробіттю, має отримати відмову від роботодавця. Але Філіп несподівано для себе та інших бере хлопця на роботу. Дивовижно, але скільки кумедних ситуацій, пригод і радощів може насправді мати людина з обмеженими можливостями. І саме Дріссу вдасться змінити розмірене життя багатія на краще.

Американський пиріг: Всі у зборі

Нд. – 5 січня – 21:20 – телеканал VIP Comedy

Американський пиріг Всі у зборі

Комедія, 2012 рік (США)
Режисер: Джон Харвітц, Гейден Шлоссберг
В ролях: Джейсон Біггз, Елісон Генніген, Кріс Клейн
Четверо шкільних друзів запам'ятали свій випускний вечір назавжди. Через десять років вони знову зібралися разом на зустрічі випускників. Дехто приїде на зустріч з родинами і дітьми, а хтось з «вірними» подругами, а Стифлер приїздить сам. На всіх чекають захоплюючі пригоди у новій-старій компанії у рідному містечку. Буде дуже гамірно і весело.