Зворотний зв'язок

Блог

ТОП спортивних подій 20-25.08

Традиційна добірка найяскравіших спортивних подій цього тижня від ЕВЕРЕСТ™ для завзятих вболівальників. Ще більше трансляцій шукайте у зручній щотижневій телепрограмі.

Топ  5

Вечори вихідних просто створені для відпочинку за переглядом цікавих фільмів. Топ 5 комедій на вікенд від ЕВЕРЕСТ™ допоможе обрати фільм для хорошого настрою. Шукайте більше комедій у щотижневій телепрограмі.

ТОП спортивних подій тижня 12 – 18 серпня

Вони докладають чималих зусиль, щоб перемогти і досягти успіху. Вершина п'єдесталу – це важка багаторічна праця, виснажливі години щоденних тренувань. І навіть поразки – це ще одна сходинка до тріумфу. Спостерігайте за спортивними баталіями і запеклими поєдинками, щоб відсвяткувати перемогу з найсильнішими.

Топ  5

Літо підходить до фінішу. Але це не привід сумувати, адже ще є вдосталь часу, щоб насолодитися теплими сонячними днями, відпочити і набратися сил перед вереснем. А вечори вихідних проведіть за переглядом веселої комедії на телеканалах кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™.

ТОП спортивних подій 07.08 – 11.08

Традиційно презентуємо спортивним вболівальникам огляд найяскравіших подій, які просто неможливо пропустити на цьому тижні. Дивіться і вболівайте за своїх фаворитів