Зворотний зв'язок

ІНТЕРНЕТ + КАБЕЛЬНЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ

Вирішуйте самі, які послуги підключати, що дивитися по телевізору, й платіть лише за те, чим користуєтесь.
Обирайте свою пару!

на 4 міс.

TV + Інтернет-тариф
«km-Нове безмежжя»

100
грн
міс.
250
на 4 міс.

TV + Інтернет-тариф
«km-Безмежжя-300»

133
грн
міс.
300
на 6 міс.

TV + Інтернет-тариф
«km-Далечінь»

225
грн
міс.
 
на
1  МІСЯЦь

TV + Інтернет-тариф
«km-Горизонт»

190
грн
міс.
 
на
1  МІСЯЦь

TV + Інтернет-тариф
«km-Ознайомчий»

150
грн
міс.
 

ІНТЕРНЕТ - ТАРИФ
«km-НОВЕ БЕЗМЕЖЖЯ» + TV

Ця пара набирає найбільше позитивних відгуків і підключень серед абонентів, оскільки дає багато свободи у користуванні домашнім стабільно швидким інтернетом до 100 Мбіт/с і дозволяє дивитися близько 140 рейтингових українських і закордонних телеканалів.

При цьому за кілька підключених телевізорів абоненти сплачують лише одну абонплату. Інтернету вистачить на всіх у родині: і на навчання, і на роботу, і на розваги, одночасно на кількох пристроях через роутер.

100
грн
міс.
250

ІНТЕРНЕТ - ТАРИФ
«km-БЕЗМЕЖЖЯ-300» + TV

Ще швидше і без жодних обмежень у трафіку — тарифний пакет інтернету відкриває нові можливості для активних користувачів.

На стабільно високій швидкості до 300 Мбіт/с ви відчуєте всі переваги та спробуєте надзвичайні можливості інтернету. А близько 140 рейтингових українських і закордонних телеканалів кабельного телебачення потішать цікавим контентом.

ІНТЕРНЕТ - ТАРИФ
«km-ДАЛЕЧІНЬ»* + TV

Дует послуг інтернет + ТБ — чудовий вибір для тих, хто дуже любить проводити час перед телевізором, але й хоче мати доступ до інтернету, щоб слідкувати за останніми новинами, спілкуватися з рідними у месенджерах і по відеозв'язку, слухати улюблену музику, дивитися фільми онлайн.

За одну абонплату можна насолоджуватися переглядом близько 140 рейтингових українських та закордонних телеканалів на кількох телевізорах.

* Об'єм трафіку — 200 ГБ, вартість додаткового трафіку за 1 ГБ, з ПДВ — 0,6 грн

ІНТЕРНЕТ - ТАРИФ
«km-ГОРИЗОНТ»* + TV

Віддаєте перевагу перегляду телебачення, але й інтернетом часом користуєтесь? Оберіть цю пару тарифів, щоб мати можливість дивитися близько 140 рейтингових українських і закордонних телеканалів та на симетричній швидкості до 100 Мбіт/с1 спілкуватися онлайн, читати цікаву інформацію, купувати й сплачувати рахунки через інтернет.

* Об'єм трафіку — 50 ГБ, вартість додаткового трафіку за 1 ГБ, з ПДВ — 1,8 грн

ІНТЕРНЕТ - ТАРИФ
«km-ОЗНАЙОМЧИЙ»* + TV

Ніхто в родині не нудьгуватиме, адже серед сотні рейтингових українських і закордонних телеканалів кабельного телебачення кожен знайде щось цікаве для себе: фільми та серіали, спортивні змагання, новини, музику, мультики, пізнавальні та розважальні програми. А тариф «km-ОЗНАЙОМЧИЙ» дозволить не переплачувати за інтернет, якщо ви майже не користуєтесь ним.

* Об'єм трафіку — 2 ГБ, вартість додаткового трафіку за 1 ГБ, з ПДВ — 2,5 грн

ІНТЕРНЕТ + КАБЕЛЬНЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ — ЦЕ ЗРУЧНО!

Досить обмежувати себе у можливостях! Підключайте одночасно дві послуги: домашній інтернет зі стабільною симетричною швидкістю доступу до 300 Мбіт/с1 і кабельне телебачення із близько 140 рейтинговими українськими та закордонними телеканалами. Користуйтесь перевагами максимально:

розв'язання нагальних питань і технічне обслуговування в одного провайдера 24/7

швидке підключення домашнього інтернету та кабельного телебачення без додаткового обладнання

стабільно висока симетрична швидкість доступу до інтернету до 300 Мбіт/с 1

тарифи інтернету на вибір

близько 140 популярних телеканалів у цифровій та HD якості для кожного у родині

висока чіткість зображення, на яку не впливають ані швидкість інтернету, ані погодні умови

одна абонплата за кілька підключених телевізорів у квартирі

більше бонусів за оплату послуг — більше знижок у бонусній програмі

УНІКАЛЬНА БОНУСНА ПРОГРАМА «КЛУБ ЕВЕРЕСТ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ»

Отримуйте винагороду за регулярне користування домашнім інтернетом до 300 Мбіт/с і кабельним телебаченням ЕВЕРЕСТ™:

  • знижки 3–32 % на послуги й покупки з електронною карткою EVERCARD
  • знижки до 99 % із сертифікатами від партнерів «Клубу Еверест Хмельницький»
  • участь у розіграшах цінних призів*.

Провайдер ЕВЕРЕСТ™ — це сучасні волоконно-оптичні технології, надійне та потужне обладнання провідних світових виробників (Cisco, Extreme, Juniper тощо), інноваційні рішення та ефективно впроваджені власні технічні розробки. Нова волоконно-оптична мережа у Хмельницькому спланована та побудована з нуля з урахуванням особливостей міста, потреб і вимог абонентів. Саме тому до кожної квартири забезпечується стабільно якісний сигнал, щоб абоненти могли користуватися швидким домашнім інтернетом до 300 Мбіт/с 1 і дивитися близько 140 цікавих телеканалів кабельного телебачення.

Відчуйте справжню швидкість і якість інтернету

Працюйте та навчайтеся онлайн, миттєво знаходьте актуальну інформацію і завантажуйте відео, розважайтеся і спілкуйтеся досхочу, дивіться спортивні онлайн-трансляції і фільми, працюйте з інтерактивними сервісами — інтернету вистачить на все.

Оберіть свій тариф швидкісного домашнього інтернету до 300 Мбіт/с від ЕВЕРЕСТ™ і сплачуйте лише за те, чим користуєтесь.

Кабельне телебачення для всіх і кожного

Дивитися улюблені фільми й серіали, слідкувати за новинами, вболівати за фаворитів на спортивних змаганнях, пізнавати світ і його історію, вмикати мультфільми дітям можна відразу після підключення телебачення ЕВЕРЕСТ™.

Без потужних антен, спеціальних телевізорів, швидкого інтернету та без необхідності оренди додаткових пристроїв — кабельне телебачення ЕВЕРЕСТ™ підключається безпосередньо від обладнання до телевізора й працює навіть на моделях старого зразка. Якщо ваш телевізор підтримує стандарти MPEG-4 та DVB-C — дивіться близько 140 рейтингових українських та закордонних телеканалів, зокрема в HD якості з неперевершеним зображенням і звуком.

Як підключити інтернет і телебачення?

Спеціальних вимог для підключення інтернету й телебачення ЕВЕРЕСТ™ немає. Пропозицією інтернет + телебачення можуть скористатися як нові абоненти мережі, так і ті, хто вже користується домашнім інтернетом або телебаченням.

Залишайте заявки на підключення інтернету + ТБ на сайті або телефонуйте у кол-центр, який працює цілодобово. Менеджер перевірить технічну можливість підключення послуг та узгодить зручний для вас час візиту майстрів.

1 Під 300 Мбіт/с розуміється можливість доступу до мережі інтернет для користувачів тарифних пакетів з обмеженим трафіком. Реальна швидкість залежить від суб'єктивних обставин, на які інтернет-провайдер не впливає.
* Під «призом» мається на увазі його придбання за 1 грн. Розмір знижки, дата початку й закінчення її дії, перелік товарів і послуг, на які вона надається, співвідношення до попередньої ціни встановлюються Партнером, який несе за це відповідальність.