Зворотний зв'язок

Акції

Акція Спекотна пропозиція

Щоб користування домашнім Інтернетом і кабельним телебаченням приносило задоволення та було комфортним, обирайте якісні послуги від провайдера ЕВЕРЕСТ™.

Літайте Інтернетом на стабільно високій швидкості до 100 Мбіт/с, насолоджуйтесь переглядом майже 120 рейтингових телеканалів, отримуйте цілодобову технічну підтримку й сервіс.

Хочете безкоштовно отримати новенький ноутбук, планшет чи телевізор?
Підключіть якісні та надійні послуги ЕВЕРЕСТ™ у листопаді й автоматично станьте учасником розіграшу корисної сучасної техніки

Більше жодних обмежень у користуванні Інтернетом!

Всі у родині зможуть подорожувати Всесвітньою мережею одночасно з кількох гаджетів із новим роутером від ЕВЕРЕСТ™. Підключіть стабільно швидкий домашній Інтернет до 100 Мбіт/с у листопаді й отримайте безкоштовно1 потужний роутер.

Навчайся з ЕВЕРЕСТ

Доступ до Інтернету — це неймовірні можливості для всебічного розвитку, підвищення професійної кваліфікації та навчання.

Відтепер вчителям готуватися до уроків, дивитися цікаві відеозаписи лекцій, обмінюватися досвідом з колегами, проводити інтерактивні заняття та вебінари для учнів, користуватися електронними бібліотеками та освітніми платформами, вести блоги і просто спілкуватися в Інтернеті можна досхочу. Провайдер домашнього Інтернету до 100 Мбіт/с ЕВЕРЕСТ™ запускає унікальну акцію для освітян міста Хмельницького «Навчайся з ЕВЕРЕСТ™»*.

Кожен шкільний учитель, який обрав домашній Інтернет до 100 Мбіт/с від ЕВЕРЕСТ™, зможе користуватися послугою безкоштовно до кінця навчального року!1

ЕВЕРЕСТ. Акція «Гривня до гривні»Що потрібно, щоб підключити швидкісний провідний Інтернет і кабельне телебачення вражаючої якості від ЕВЕРЕСТ™?
Бажання нарешті користуватися якісними послугами, отримувати технічну підтримку і сервіс у режимі 24/7 і... всього 2 гривні!