Зворотний зв'язок

Акції

Акція Спекотна пропозиція

Саме так! Тому що швидкий Інтернет, тому що великий вибір телеканалів, тому що якісний сервіс, тому що на зв'язку 24/7. І ще багато таких «тому що», за які абоненти обирають надійні послуги провайдера Інтернету і кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™.

Переконайтеся самі, приєднавшись до чисельних користувачів нової потужної мережі у Хмельницькому. Нові абоненти, що підключать послуги у вересні, отримають вигідну ціну на три місяці1

Провайдер Інтернету до 100 Мбіт/с і кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™ вміє здивувати і подарувати гарний настрій своїм абонентам.

Підключаєте якісні та надійні послуги у вересні? Беріть участь у розіграші корисної сучасної техніки

Так чудово мати можливість всією родиною одночасно на різних пристроях користуватися перевагами Інтернету: навчатися дистанційно, працювати з дому, знаходити цікаву інформацію, подорожувати різними куточками світу, спілкуватися і розважатися. Тому провайдер Інтернету до 100 Мбіт/с і кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™ пропонує абонентам, що підключаться у вересні до потужної мережі у Хмельницькому, отримати роутер безкоштовно1

ЕВЕРЕСТ. Акція «Гривня до гривні»Що потрібно, щоб підключити швидкісний провідний Інтернет і кабельне телебачення вражаючої якості від ЕВЕРЕСТ™?
Бажання нарешті користуватися якісними послугами, отримувати технічну підтримку і сервіс у режимі 24/7 і... всього 2 гривні!