Зворотний зв'язок

КАБЕЛЬНЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ ВІД ЕВЕРЕСТ™

Дивіться те, що подобається, вмикайте тоді, коли забажаєте!

на 6 міс.

Насолоджуйтесь переглядом близько 140 рейтингових телеканалів кабельного домашнього телебачення ЕВЕРЕСТ™ у цифровому та аналоговому форматі.

Кожен у родині знайде для себе, що подивитися, адже у пакетах представлені топові українські та закордонні телеканали: фільмові, інформаційні, пізнавальні, розважальні, дитячі та спортивні.

Телебачення підключається швидко та без додаткового обладнання, антен і приймачів.

При підключенні кількох телевізорів у квартирі абонплата не змінюється.

50
грн
міс.
100

ТЕЛЕПРОГРАМА

КАБЕЛЬНЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ ЕВЕРЕСТ™ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ — ЦЕ:

близько 140 популярних українських та закордонних телеканалів, зокрема й у HD якості

завжди якісний та надійний телесигнал

швидке підключення телебачення без додаткових пристроїв

одна абонплата за кілька підключених телевізорів у квартирі

УНІКАЛЬНА ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ «КЛУБ ЕВЕРЕСТ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ»

Користуйтесь якісними послугами домашнього інтернету та кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™ у Хмельницькому й отримуйте бонуси, знижки на товари та послуги, подарунки:

  • знижки 3-32 % з карткою EVERCARD у магазинах та закладах міста
  • знижки до 99 % на покупки та послуги із сертифікатами від партнерів «Клубу ЕВЕРЕСТ Хмельницький»
  • участь у мегарозіграшах цінних призів і подарунків

Універсальний і найпростіший спосіб дивитися улюблені телепрограми, фільми та новини — підключити кабельне телебачення ЕВЕРЕСТ™. Вам не знадобиться жодних додаткових пристроїв, антен, приймачів чи підключення до інтернету, як для супутникового, цифрового ефірного телебачення Т2 або інтернет-телебачення. Кабельне телебачення ЕВЕРЕСТ™ швидко підключається безпосередньо від обладнання провайдера ТБ до телевізора2 й доступне кожному абоненту за помірну плату. Нова волоконно-оптична мережа та потужне обладнання забезпечують стабільний і якісний сигнал телебачення у Хмельницькому.

Аналогове телебачення

Базовий пакет аналогового телебачення ЕВЕРЕСТ™ пропонує унікальну1 добірку цікавих і різноманітних телеканалів. Кожен у родині знайде, що подивитися по телевізору, адже в аналоговому форматі представлені рейтингові українські та закордонні телеканали.

Підключіть кабельне ТБ у Хмельницькому та дивіться преміальні фільмові телеканали, вболівайте за фаворитів на ексклюзивних спортивних телеканалах, знайомтесь зі світом і досліджуйте історію з пізнавальними телеканалами, дізнавайтесь новини на інформаційних каналах, вмикайте дітям мультфільми, навчальні та пізнавальні передачі.

Цифрове телебачення

Якщо ваш телевізор підтримує стандарти DVB-C і MPEG-4, можете дивитися ще більше телеканалів. У цифровому форматі абонентам доступні до перегляду близько 140 українських і закордонних топтелеканалів з відмінною якістю зображення і чистим звуком. У цифровий пакет телебачення у Хмельницькому увійшли телеканали, що найбільше подобаються телеглядачам: преміальні фільмові, ексклюзивні спортивні, популярні інформаційні, дитячі, пізнавальні, музичні, розважальні телеканали.

Як підключити телебачення

Для підключення кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™ не потрібно купувати дорогі пристрої та антени чи орендувати старе й ненадійне у користуванні обладнання, як того вимагають деякі провайдери. Якщо ви вирішили підключити телебачення у Хмельницькому, залиште заявку за телефоном або через форму зворотного зв'язку на сайті.

Сервіс 24/7

Всі абоненти мають бути певними, що у будь-який час швидко отримають професійну допомогу, тому сервісна служба провайдера кабельного телебачення та інтернету працює цілодобово без вихідних. Спеціалісти кол-центру надають компетентні консультації, допомагають порадами. Для оперативного усунення неполадок мобільні ремонтні бригади виїздять у найкоротші терміни.

1 Наявність права на ретрансляцію у кабельній мережі ТМ «ЕВЕРЕСТ» програм (каналів), які відсутні в інших провайдерів на території міста Хмельницького.
2 Мова йде про можливість підключення послуги «Аналогове телебачення» напряму від розподільчого щита.
*Під «призом» мається на увазі його придбання за 1 грн. Розмір знижки, дата початку й закінчення її дії, перелік товарів і послуг, на які вона надається, співвідношення до попередньої ціни встановлюються Партнером, який несе за це відповідальність.