Зворотний зв'язок

ДОМАШНІЙ ІНТЕРНЕТ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ

на 4 міс.

Інтернет-тариф
«km-Нове безмежжя»

80
грн
міс.
150
на
1  МІСЯЦь

Інтернет-тариф
«km-Безмежжя-300»

33
грн
міс.
200
на 6 міс.

Інтернет-тариф
«km-Далечінь»

125
грн
міс.
 
на
1  МІСЯЦь

Інтернет-тариф
«km-Горизонт»

90
грн
міс.
 
на
1  МІСЯЦь

Інтернет-тариф
«km-Ознайомчий»

50
грн
міс.
 

ІНТЕРНЕТ - ТАРИФ
 «km-НОВЕ БЕЗМЕЖЖЯ»

Цей безлімітний тариф інтернету у Хмельницькому задовольнить вимоги найвибагливіших користувачів, адже не обмежує трафік і дає багато свободи у серфінгу інтернетом.

Його обирають найактивніші абоненти, яким важливо працювати одночасно на кількох пристроях через Wi-Fi.

Робота та навчання онлайн, розваги та спілкування без меж, потокове відео у високій якості та спортивні трансляції, пошук інформації та завантаження файлів — все це зі стабільно високою симетричною швидкістю доступу до інтернету 100 Мбіт/с1 .

80
грн
міс.
150

ІНТЕРНЕТ - ТАРИФ
«km-БЕЗМЕЖЖЯ-300»

Користуватися інтернетом можна ще комфортніше з безлімітним тарифним пакетом і стабільною супершвидкістю до 300 Мбіт/с. З такими параметрами працювати, навчатися, розважатися, дивитися відео у найвищій якості зображення і звуку, спілкуватися буде ще зручніше навіть одночасно на кількох різних пристроях. Підключайте інтернет і літайте! Щоб сповна відчути справжню швидкість, використовуйте гігабітний роутер і комп'ютерну техніку з гігабітними мережевими картами.

200
грн
міс.

ІНТЕРНЕТ - ТАРИФ
«km-ДАЛЕЧІНЬ»*

Тариф створений для тих, хто полюбляє спілкуватися у соцмережах і по відеозв'язку, хоче бути в курсі актуальних новин, завантажує музику та інколи дивиться фільми онлайн.

* Об'єм трафіку — 200 ГБ, вартість додаткового трафіку за 1 ГБ, з ПДВ — 0,6 грн

125
грн
міс.
 

ІНТЕРНЕТ - ТАРИФ
«km-ГОРИЗОНТ»*

Якщо ви рідко користуєтесь інтернетом, то варто обрати саме цей тариф.

Трафіку вистачить, щоб листуватися і перевіряти електронну поштову скриньку, спілкуватися з близькими онлайн, читати актуальні новини, знайомитися з цікавою інформацією.

Не витрачайте зайві кошти, сплачуйте лише за те, чим користуєтесь!

* Об'єм трафіку — 50 ГБ, вартість додаткового трафіку за 1 ГБ, з ПДВ — 1,8 грн

90
грн
міс.

ІНТЕРНЕТ - ТАРИФ
«km-ОЗНАЙОМЧИЙ»*

Сумніваєтесь, який тариф інтернету обрати? Чи користуєтесь інтернетом дуже рідко й не бажаєте переплачувати?

Підключіть тариф інтернету «km-ОЗНАЙОМЧИЙ», його вистачить для спілкування онлайн, читання новин і цікавої інформації, перевірки електронної пошти та оплати рахунків.

* Об'єм трафіку — 2 ГБ, вартість додаткового трафіку за 1 ГБ, з ПДВ — 2,5 грн.

50
грн
міс.

ДОМАШНІЙ БЕЗЛІМІТНИЙ ІНТЕРНЕТ ДО 300 МБІТ/С 1 У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ

Підключення до нової волоконно-оптичної мережі ЕВЕРЕСТ™ забезпечує комфортне користування послугами та надає ряд переваг:

Стабільно висока симетрична швидкість доступу до інтернету до 300 Мбіт/с1

Завжди якісний сигнал у всіх районах міста незалежно від погодних умов та часу доби

Тарифні пакети інтернету, зокрема безлімітний, на вибір

Цілодобовий сервіс і техпідтримка без вихідних і свят

СПЕЦІАЛЬНА БОНУСНА ПРОГРАМА «КЛУБ ЕВЕРЕСТ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ»

Постійні абоненти мережі ЕВЕРЕСТ™ отримують винагороду за користування надійними та якісними послугами — можливість заощаджувати щомісяця від 200 гривень, отримувати призи* та подарунки:

  • миттєві знижки 3–32 % з електронною карткою EVERCARD у магазинах та закладах Хмельницького
  • знижки до 99 % з подарунковими сертифікатами на послуги й товари від партнерів «Клубу ЕВЕРЕСТ Хмельницький»
  • участь у розіграшах цінних призів*.

Надзвичайні можливості для всіх, хто хоче комфортно працювати, навчатися, знаходити та завантажувати гігабайти інформації, розважатися, спілкуватися і просто цікаво проводити час, відкриває швидкісний волоконно-оптичний інтернет у Хмельницькому від провайдера ЕВЕРЕСТ™.

Стабільна симетрична швидкість до 300 Мбіт/с1

Безперебійний сигнал і завжди висока швидкість доступу — так говорять про волоконно-оптичний інтернет від інтернет-провайдера ЕВЕРЕСТ™ абоненти. Сучасна нова мережа інтернету у Хмельницькому забезпечує необхідні комфортні умови для користування стабільно швидким домашнім інтернетом до 300 Мбіт/с , низький пінг і відсутність затримок.

Волоконно-оптичний кабель складається з великої кількості тоненьких дротів зі скловолокна, кожен з яких здатен передавати великі об'єми даних зі швидкістю світла. Він стійкий до високих температур, погодних умов, випадкових замикань і не піддається впливу електромагнітних хвиль. Ці унікальні властивості роблять оптоволокно найкращим варіантом для підключення будинку до мережі. Переконайтеся у перевагах миттєвої передачі даних, підключивши дротовий інтернет ЕВЕРЕСТ™ до 300 Мбіт/с .

Надійний сигнал

Основа нової потужної волоконно-оптичної мережі інтернет-провайдера ЕВЕРЕСТ™ у Хмельницькому — інноваційні технології, обладнання провідних світових виробників (Cisco, Extreme, Juniper тощо), власні технічні розробки. Архітектура мережі унікальна та максимально адаптована під особливості міста. Перед тим, як провести інтернет, на кожен будинок розробляється проектна документація із урахуванням технічних особливостей, будівельних норм і правил.

Це дозволяє інтернет-провайдеру ЕВЕРЕСТ™ у Хмельницькому пропонувати кожному абоненту найкращий2 домашній інтернет зі стабільно високою швидкістю доступу до 3 00 Мбіт/с .

Тарифи на вибір

Для ефективного користування послугою домашнього швидкого інтернету та щоб абоненти з розумом витрачали свої кошти, було створено добірку тарифних пакетів, зокрема й безлімітний інтернет. Обирайте свій тарифний план інтернету і сплачуйте лише за те, чим користуєтесь. Зміна тарифу на вигідніший безкоштовна.

Сервіс і технічна підтримка 24/7

Щоб абоненти, які підключили інтернет у Хмельницькому, мали змогу користуватися якісними послугами без перебоїв і отримували професійну технічну допомогу, цілодобово працює сервісна служба інтернет-провайдера ЕВЕРЕСТ™.

У режимі 24 години на добу, 7 днів на тиждень і без вихідних менеджери технічної підтримки приймають дзвінки абонентів, консультують та допомагають вирішити нагальні завдання. За потреби мобільні ремонтні бригади виїздять на виклики для усунення неполадок у найкоротші терміни, щоб ви мали доступ до швидкісного інтернету до 300 Мбіт/с і завжди були онлайн.

1 Під 300 Мбіт/с розуміється можливість доступу до мережі інтернет для користувачів тарифних пакетів з обмеженим трафіком. Реальна швидкість залежить від суб'єктивних обставин, на які інтернет-провайдер не впливає.
2 Згідно з рейтингом інтернет-провайдерів міста Хмельницького на сайті 2ip.ua
*Під «призом» мається на увазі його придбання за 1 грн. Розмір знижки, дата початку й закінчення її дії, перелік товарів і послуг, на які вона надається, співвідношення до попередньої ціни встановлюються Партнером, який несе за це відповідальність.