Зворотний зв'язок

Домашній Інтернет у Хмельницькому

Найсучасніша волоконно-оптична мережа та обладнання провідних світових виробників забезпечують надійну і безперебійну роботу.

АКЦІЇ

ІНТЕРНЕТ

50
00
грн/міс
 120 грн 

Безлімітний Інтернет зі стабільною швидкістю до 100 Мбіт/с

Підключитись

ІНТЕРНЕТ ТА ТЕЛЕБАЧЕННЯ

200
00
грн/міс
 

Безлімітний швидкісний Інтернет і кабельне телебачення

Підключитись

ПОЛЕТІЛИ З НАМИ!

Еверест це задоволення

Розмірковуєте, який дротовий Інтернет краще підключити: дешевий безлімітний із сумнівною швидкістю чи Інтернет, що «літає»?
Безперечно, ви оберете шалену швидкість і неймовірні можливості, а отже – стабільний високошвидкісний оптоволоконний Інтернет від провайдера ЕВЕРЕСТ™!

На шаленій швидкості

Аудиторія інтернет-користувачів невпинно збільшується. Суттєво зростають потреби у якісному доступі до інформаційних джерел, підвищуються вимоги до швидкості. Ми чудово розуміємо ці тенденції, тому пропонуємо «політати» в Інтернеті зі швидкістю до 100 Мбіт/с*.

Дивитися фільми HD якості зі швидкісним Інтернетом від ЕВЕРЕСТ™ – справжнє задоволення! Слухайте музику, спілкуйтеся, користуйтеся інтерактивними сервісами, грайте в ігри, комфортно працюйте на шаленій швидкості. Найновітніші волоконно-оптичні технології забезпечують надійну роботу і стабільно високу швидкість Інтернету, незалежно від місця, часу або навантаження мережі.

Підключіть Інтернет ЕВЕРЕСТ™ і відкрийте для себе новий рівень швидкості!

Зв'язок відмінний!

Основою для створення потужної інтернет-мережі у місті Хмельницький стало обладнання останнього покоління відомих світових брендів (Cisco, Extreme, Juniper та інших). Сучасна волоконно-оптична мережа, нова головна станція та надійне обладнання здатні підтримувати якісну передачу сигналу, незважаючи на погодні умови та адреси підключення Інтернету.

Еверест підключення послуг

Тарифні пакети

Сплачуйте лише за те, чим користуєтесь!

Тарифні пакети враховують інтереси різних категорій користувачів Інтернету. Тому обирайте оптимальний тариф відповідно до власних потреб і можливостей.

Швидкість Інтернету до 100 Мбіт/с*.

Назва пакету Об'єм трафіку вартість, грн
НОВЕ БЕЗМЕЖЖЯ безліміт** 120,00
ДАЛЕЧІНЬ 200 ГБ 100,00
ГОРИЗОНТ 50 ГБ 70,00
ОЗНАЙОМЧИЙ 2 ГБ 35,00

Провайдер ЕВЕРЕСТ™ тримає чесні ціни за стабільний домашній Інтернет, високу швидкість та цілодобове технічне обслуговування.

Увага! Зміна тарифного плану на більш вигідний – БЕЗКОШТОВНА.

Швидке підключення Інтернету

Підключення до оптоволоконного Інтернету здійснюється без використання додаткових пристроїв, що значно мінімізує ваші витрати, спрощує й пришвидшує процес приєднання до сучасної мережі.

Щоб підключити швидкісний Інтернет у м. Хмельницький, залиште заявку на сайті і менеджер зв'яжеться з вами для визначення зручної для вас дати і часу підключення. Провести Інтернет з ЕВЕРЕСТ™ легко!

Еверест цілодобовий технічний супровід

Професійний сервіс, цілодобовий технічний супровід

Виникли питання щодо надання послуг чи необхідна технічна допомога?
Не зволікайте, телефонуйте у колл-центр ЕВЕРЕСТ™!

24 години на добу, 7 днів на тиждень, без вихідних і свят – саме у такому режимі працює сервісна служба, щоб забезпечити високу якість послуг і стабільно швидкий Інтернет всім абонентам.

У телефонному режимі ви отримаєте компетентні консультації з технічних та організаційних питань. Мобільні ремонтні бригади готові усунути неполадки у будь-який час доби. Адже ми переконані, що кожен момент для вас важливий, тому прагнемо запобігти ситуаціям, коли відсутній доступ до Інтернету.

Зробіть правильний вибір інтернет-провайдера у Хмельницькому, щоб завжди відчувати турботу і професійну підтримку!

* Під 100 Мбіт/с розуміється можливість доступу до мережі Інтернет (Хмельницький) для користувачів тарифних пакетів з обмеженим трафіком. Реальна швидкість залежить від суб'єктивних обставин, на які інтернет-провайдер не впливає.
** Існує обмеження два терабайта. Відповідно до опитування, проведеного 05.04.2019 року серед п'ятиста абонентів, які користуються тарифним пакетом «km-Нове безмежжя», чотириста сімдесят вісім вказали, що вони не відчувають обмежень у користуванні доступом до мережі Інтернет та вважають такий пакет безлімітним.