Зворотний зв'язок

Блог

Топ  5

Ще думаєте, як провести вечори вихідних? Пропонуємо разом з нами подивитися комедії на телеканалах кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™ і добряче посміятися. У нашій добірці ви точно знайдете комедію на свій смак і отримаєте свою порцію позитиву і гарного настрою.

Топ  5

Нарешті довгоочікувані вихідні, а отже час дивитися комедії на телеканалах кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™. Читайте нашу добірку кращих комедій для вечірнього перегляду та не пропустіть найцікавіше.

Топ  5

Як щодо хороших комедій на вихідні? Мерщій дивитися найцікавіше та найвеселіше на телеканалах кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™! Читайте анонси з нашої добірки та не пропустіть вечірні перегляди комедій.

Топ  5

Вчені визначили, що діти до 6-ти років сміються в середньому біля 300 разів на день. З віком ця емоція використовується дедалі менше. І дорослі люди сміються приблизно 15 разів на добу. Прикро, адже сміх здатен зменшити рівень гормонів стресу, покращити настрій, додати привабливості та впевненості у собі. А ще щирий сміх заразний і спонукає сміятися всіх навколо. Тому смійтеся на здоров'я, переглядаючи комедії із щотижневої добірки на вихідні. І нехай у вас завжди буде багато приводів для дзвінкого сміху.

Топ  5

Краса врятує світ, а кінокомедії з нашої добірки на вихідні врятують вас від нудьги та поліпшать настрій. Не забудьте увімкнути телевізор та подивитися найсмішніші фільми цього вікенду на телеканалах кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™.