Зворотний зв'язок

Запитання про Інтернет

Відеоінструкції

Як правильно розмістити Wi-Fi маршрутизатор.

Як покращити роботу WiFi?

Звідки береться Інтернет?

VPN або "Чому у мене повільний Інтернет?"

Підключення

Чи необхідно бути користувачем кабельного телебачення, щоб користуватись послугами Інтернет?

Ні, послуги кабельного телебачення та Інтернет у нас незалежні.

Яке обладнання необхідно для підключення Інтернету?

Комп'ютер Абонента має бути обладнаний Ethernet (Езернет) портом. Ніякого додаткового обладнання (модемів, конверторів тощо) для стандартного підключення не потрібно.

Яка швидкість вашого Інтернету?

Якщо у пакеті не зазначена конкретна швидкість роботи Інтернету, то це означає, що вона спеціально не обмежена та фактично визначається технологічними особливостями як нашої мережі, так і усього Інтернету взагалі. Максимальна швидкість, доступна зараз - 100 Мбіт/с.

Ви гарантуєте заявлені швидкості?

Ні. Мережа Інтернет - це мережа з негарантованими швидкостями передачі даних. Тому ми не можемо гарантувати стабільно високу швидкість до будь-якої частини Інтернету, але ми вживаємо усі заходи, щоб у зоні нашої відповідальності забезпечити максимальну швидкість.

Що таке "трафік"?

Трафік – це загальний об'єм переданої та прийнятої Вами інформації з мережі Інтернет.

У чому вимірюється швидкість підключення?

Вона вимірюється в бітах на секунду. В одному байті - 8 біт. Відповідно, для визначення швидкості скачування файлу в байтах, кількість біт потрібно ділити на 8, в результаті чого отримаємо швидкість у байтах.

Швидкість в 256 кілобіт відповідає 32 кілобайт/сек.
Швидкість в 1 мегабіт відповідає 128 кілобайт/сек.
Швидкість в 10 мегабіт відповідає 1.28 мегабайт/сек.
Швидкість обміну трафіком в мережі ТРК "Еверест" - до 100 Мбіт/сек.

Який розмір поштової скриньки виділяється абоненту?

При укладанні Договору абоненту може бути виділена безкоштовна поштова скринька в домені mbox.vn.ua розміром до 25 Мб. При бажанні, абонент може збільшити об'єм скриньки до 100 Мб безкоштовно.

Чи можу я підключити до Інтернет декілька комп'ютерів?

Так, можете, використовуючи додаткові пристрої, що забезпечують можливість підключення до Інтернет одночасно декількох ПК. При цьому Вам необхідно буде налаштувати відповідні програмні установки. Робота програмних налаштувань доступу до мережі Інтернет всіх підключених ПК буде знаходитись у зоні відповідальності користувача або системного адміністратора, який здійснював підключення кількох ПК. Важливо: при одночасній роботі в мережі Інтернет кількох ПК швидкість доступу до Інтернету буде дещо нижчою, ніж при підключенні одного ПК. Ми забезпечуемо заявлену в тарифах швидкість тільки при підключенні до Інтернет одного ПК.

Робота з сервером статистики

Яку інформацію я можу отримати на сервері статистики?

На сервері статистики https://stat.everest.vn.ua/ Ви можете отримати:

  • інформацію про Ваш тарифний пакет;
  • обсяг спожитих послуг та поточні залишки;
  • історію Ваших платежів.

Якого дня місяця з мого рахунку знімається абонплата за послуги Інтернет?

Перша знімаєтся у день підключення. Наступна знімається того ж самого числа наступного місяця. Дату останнього збору абонплати Ви можете знайти у розділі "Збори" серверу статистики.

Робота в мережі Інтернет

Як я можу самостійно вести облік обсягу трафіку? Яке програмне забезпечення я можу використовувати на своєму комп’ютері?

Наші сервери ведуть облік трафіку для кожного користувача. Детальну статистику роботи завжди можна переглянути за адресою  https://stat.everest.vn.ua/

Для самостійного обліку трафіку на Вашому комп'ютері ми можемо порекомендувати невелику і, що важливо, вільнопоширювану (freeware) програму для підрахунку і контролю трафіку TMeter.

У мене швидкість з'єднання висока, але деякі сайти завантажуються дуже поволі.

Швидкість завантаження залежить не тільки від швидкості Вашого з'єднання з точкою входу в мережу Інтернет, але і від параметрів сайту, на який Ви прагнете увійти. Доступ до сайтів може бути обмеженим як з боку швидкості скачування, так і з боку кількості одночасно підключених відвідувачів.

Як враховується поштовий трафік?

Пошта враховується як інформація, що пройшла через порт споживача, тобто як звичайний використаний трафік. 

Як я можу змінити свій тариф Інтернет?

Для зміни діючого тарифу Вам необхідно звернутись в будь-який контактний центр Компанії з паспортом.