Зворотний зв'язок

Новини

Новогодний розыгрыш для постоянных абонентов

Вітаємо переможців грандіозного новорічного розіграшу призів для постійних абонентів ЕВЕРЕСТ™, який відбувся у грудні

Шановні абоненти!
Вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай Новий 2021 рік потішить приємними подарунками і радісними несподіванками, принесе таку очікувану стабільність, подарує якомога більше можливостей для здійснення мрій та реалізації планів.
Міцного здоров'я вам, успіхів професійних і особистих, незабутніх вражень від цікавих подорожей!

Шановні абоненти!
Звертаємо вашу увагу, що інформаційний центр ЕВЕРЕСТ™, що розташований за адресою: вул. Степана Бандери, 1/1 (БЦ «Парус»), у передсвяткові та святкові дні працюватиме за звичним графіком: з 9:00 до 21:00.

Шановні абоненти!
У зв'язку з неполадками на українських магістральних мережах впродовж доби можливе тимчасове зниження швидкості Інтернету у різних містах України, а також проблеми з якістю телефонних дзвінків на вхідній лінії у нашому кол-центрі. За нашою інформацією, у даний момент власники магістральних мереж ведуть роботи з усунення проблем.

14 грудня 2020 року стався глобальний збій у роботі ключових сервісів Google.
Тисячі користувачів з різних країн світу повідомляють про непрацюючі Gmail, YouTube, Google Docs, Google Drive, Photos та Google Play на мобільних пристроях і комп'ютерах.
За даними сервісу Downdetector, з подібними проблемами зіткнулися користувачі України, низки європейських країн, Канади, Японії, Малайзії, Австралії, США, Росії.