Зворотний зв'язок

Новини

Шановні абоненти!

У зв'язку з пошкодженням оптоволоконної лінії тимчасово відсутні послуги Інтернету і кабельного телебачення по вул. Прибузькій та вул. Володимирській. У даний момент ведуться роботи з усунення проблеми. Відновлення з’єднання очікується найближчим часом.

Погіршення сигналу телеканалів Setanta Sports

Шановні абоненти!

Через технічні неполадки тимчасово спостерігається погіршення якості ретрансляції телеканалів Setanta Sports і Setanta Sports+. Наші спеціалісти працюють над з'ясуванням причин та усуненням проблеми.

Шановні абоненти!

У зв'язку із ремонтними роботами 7 жовтня 2021 р. впродовж дня можливе тимчасове відключення послуги кабельного телебачення по вул. Львівське шосе.

Конкурс «Народний бренд 2021» розпочався!

Шановні абоненти!

З 1 жовтня до 30 листопада 2021 року триває престижний та об'єктивний конкурс серед компаній міста Хмельницького «Народний бренд», організований медіа корпорацією «RIA Media». І хоча в Хмельницькому наша компанія представлена не так давно, з кожним роком завдяки вашій довірі наші позиції міцнішають. Саме тому ми впевнені, що ваша підтримка дозволить здобути відзнаку конкурсу.

Шановні абоненти!

Повідомляємо, що в роботі Facebook і Instagram стався глобальний збій. Про це повідомляє сервіс Downdetector, який відстежує роботу популярних Інтернет-ресурсів. Про проблеми також повідомляють користувачі WhatsApp.