Зворотний зв'язок

Новини

Вітаємо переможців розіграшу

1 жовтня методом випадкового вибору було визначено переможців розіграшу цінних призів серед нових абонентів, які підключили послуги Інтернету і кабельного телебачення у вересні. Вітаємо щасливчиків!

Шановні абоненти!

Звертаємо вашу увагу на те, що 07.10.2021 р. з 00:01 до 06:00 на сервісі оплати EASYPAY будуть проводитися технічні роботи. У цей час тимчасово можуть виникати труднощі з проведенням платежів на сайті km.everest24.com.ua та easypay.ua, у мобільних додатках і через термінали.

До уваги абонентів

У 2021 році канали "Футбол 1/2/3" повністю втратили права на трансляцію футбольних чемпіонатів, зокрема: Ліги чемпіонів, Ліги Європи та Ліги конференцій. На сьогодні матчі єврокубків недоступні для ретрансляції у пакетах кабельного телебачення жодного провайдера України. Саме тому показ матчів єврокубків на каналах “Футбол 1/2” наразі призупинені.

Вітаємо переможців розіграшу

Компанія ЕВЕРЕСТ™ вітає переможців розіграшу серед нових абонентів, що підключилися до мережі у серпні

Нагадуємо, що у період несприятливих погодних умов (зокрема під час грози) необхідно дотримуватись правил експлуатації електричних приладів та заходів безпеки, які допоможуть запобігти ураженню електричним струмом і захистять від ударів блискавки