Зворотний зв'язок

Новини

Розыгрыш призов

Вітаємо переможців мегарозіграшу 50 цінних призів серед постійних абонентів, учасників «Клубу «Еверест Хмельницький», який проводився на сайті бонусної програми у грудні

з Новим роком і Різдвом Христовим

Дорогі друзі!
Вітаємо вас з Новим роком і Різдвом Христовим!

Ми впевнені, що цей рік буде неймовірним і ви підкорите найвищі вершини, здобудете нові перемоги, втілите ще більше мрій, здійсните багато-пребагато цікавих подорожей, отримаєте найочікуваніші подарунки й навіть дістанете зіроньку з неба для найрідніших. Ми віримо, що 2022 рік обов'язково принесе мир, злагоду й добробут у ваші родини.

Розыгрыш призов

У «Клубі «Еверест Хмельницький» вже розпочався новий мегарозіграш. У січні на учасників чекають нові корисні подарунки.

Обирайте призи на сайті бонусної програми club-km.everest24.com.ua. Чим більше оберете призів, тим вищі шанси на перемогу!
У січні розігруються 20 цінних призів: товари для дому, гаджети та аксесуари, побутова техніка.

Шановні абоненти!

Звертаємо вашу увагу, що інформаційний центр ЕВЕРЕСТ™, який розташований у БЦ «Парус» (вул. Степана Бандери, 1/1), 31 грудня 2021 р. та 6 січня 2022 р. працюватиме з 9:00 до 20:00, в інші дні — за звичним графіком: з 9:00 до 21:00.
Кол-центр працює цілодобово без вихідних

Медіашкола для найменших абонентів ЕВЕРЕСТ™

18 грудня в інфоцентрі ЕВЕРЕСТ™ було незвично гамірно, яскраво й весело, адже на інтерактивне заняття до Медіашколи завітали найменші абоненти провайдера. На майстер-класі діти власноруч виготовляли чудовий новорічний сувенір — білосніжного сніговичка. Батьки активно підтримували й навіть мали змогу долучитися до творчого процесу.