Зворотний зв'язок

Новини

У зв'язку з технічними проблемами на зовнішніх каналах інтернет-зв'язку деякі сайти можуть не працювати або відображатися некоректно.
Технічні спеціалісти працюють над усуненням проблеми.

Шановні абоненти!

Щоб забезпечити якість і стабільно високу швидкість доступу до Інтернету, провайдер ЕВЕРЕСТ™ продовжує роботи з модернізації устаткування і мережі загалом. У зв'язку з плановим тестуванням незалежних вхідних інтернет-каналів з метою вибору найбільш потужного й ефективного 24 червня 2021 р. впродовж дня можливе тимчасове відключення послуги доступу до Інтернету.

Шановні абоненти!
Звертаємо вашу увагу на те, що у зв'язку припиненням трансляції на території України телеканалів групи Sony з 23 червня 2021 року замість Sony Sci-Fi в аналоговому пакеті кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™ тимчасово транслюватиметься телеканал Fox.

Глобальний збій у роботі сервісів Google

Ввечері 21 червня користувачі Google почали скаржитися на збій у роботі сервісів. Скарги надходять не лише з України, а й з Росії, Іспанії, США, Німеччини, Великої Британії, Польщі, Італії та інших країн.

Літо – це не лише спекотні сонячні дні, але й грозові дощі. Розряд блискавки, температура якої може перевищувати 30 тис. градусів за Цельсієм, може влучити в кабелі телефонних ліній, антени, лінії електропередач і пошкодити ваш телевізор, комп'ютер, Wi-Fi роутер. Тому вкотре нагадуємо про необхідність дотримання правил експлуатації електричних приладів під час грози та заходів безпеки, які допоможуть запобігти ураженню електричним струмом і захистять від ударів блискавки