Зворотний зв'язок

Новини

Медіашкола для маленьких абонентів ЕВЕРЕСТ™

Як стати журналістом? Як працюють медіаресури? Як створювати цікаві та якісні матеріали й стати успішним журналістом? Де журналісти перевіряють факти та навіщо це робити? Як не боятися камери, контролювати хвилювання та почуватися впевнено? Що говорити у кадрі та як виходити із несподіваних ситуацій під час ефіру?

Шановні абоненти!

Звертаємо вашу увагу на те, що з 22:00 22.11.2021 р. до 06:00 23.11.21 р. на сервісі оплати EASYPAY будуть проводитися технічні роботи. У цей час тимчасово буде призупинено можливість прийому платежів на сайті km.everest24.com.ua та easypay.ua, у мобільних додатках і через термінали.

З Днем працівників телебачення радіо та звязку

Сьогодні, 16 листопада, своє професійне свято відзначають медіа-мовники, представники інтернет-ЗМІ та фахівці зв'язку, які забезпечують безперебійну роботу інтернет-мереж і телефонії. Відзначення Дня працівників радіо, телебачення та зв'язку започатковано у 1994 році Указом Президента України.

Відеоінтервю з президентом ТРК Еверест

Що означає для провайдера стабільно швидкого домашнього Інтернету й кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™ бути лідером? Скільки мають коштувати послуги та чи готові хмельничани платити за справжню якість, надійність і цілодобовий сервіс? Секретами професійного успіху компанії та чим вона хоче здивувати хмельничан люб'язно ділиться в ексклюзивному відеоінтерв'ю М. Л. Спектор, президент ТРК «Еверест».

Вітаємо переможців розіграшу

Вже визначено переможців розіграшу цінних призів серед нових абонентів, які підключили послуги Інтернету і кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™ у жовтні.

Вітаємо щасливчиків